O NAS

Przez krętą drogę ślubnych przygotowań warto przejść w asyście najlepszych specjalistów. Dlatego, zanim zdecydujecie się na pracę z Wedding&Event Agency Joanna Białoszewka, chcemy przedstawić Wam nasz zespół.

Joanna Białoszewka – serce i motor napędowy wszelkich przedsięwzięć. Kobieta, dla której prawdziwą przyjemnością jest spełnianie Waszych marzeń – nawet tych najbardziej wymagających. Jeżeli podejmuje jakieś działania, robi to na 300% – organizując wszystko tak, jak dla najbliższych przyjaciół. W przygotowania do najważniejszego dnia Waszego życia wkłada całe serce – dbając o najdrobniejsze detale. Świetnie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach – a presja czasu wzmaga w niej kreatywność i nieograniczone pokłady energii, czyli dokładnie to, co ważne jest w takim momencie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach doskonale przygotowało ją do zawodu, co tylko potwierdza jej członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Wedding Plannerów.

Ariel Banaszewski – specjalista ds. wizerunku, ale także stylistyki ślubu i wesela. Jest prawdziwym wsparciem i inspiruje osoby, które czują się zagubione w gąszczu możliwości oferowanych przez branżę modową. Dba o spójny wygląd całego przyjęcia, a przede wszystkim wizerunek najważniejszych osób – Pary Młodej. Stylista z wieloletnim doświadczeniem przy sesjach zdjęciowych oraz produkcjach telewizyjnych. Doradca największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i aktorskiej, a przede wszystkim wieloletni redaktor naczelny magazynu Moda&Styl, a obecnie redaktor modowy pisma PRZEDSIĘBIORCY@EU.

POWIERZ SWÓJ ŚLUB PROFESJONALISTOM

NEWSLETTER

Subskrybuj nasz newsletter

Created by Jakub Wojtoń

All Rights Reserved © 2020

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie