O NAS

Przez krętą drogę ślubnych przygotowań warto przejść w asyście najlepszych specjalistów. Dlatego, zanim zdecydujecie się na pracę z Wedding & Event Agency Joanna Białoszewska, chcemy przedstawić Wam nasz zespół.

Joanna Białoszewska – Certyfikowany Wedding Planner, serce i motor napędowy wszelkich przedsięwzięć. Kobieta, dla której prawdziwą przyjemnością jest spełnianie Waszych marzeń – nawet tych najbardziej wymagających. Jeżeli podejmuje jakieś działania, robi to na 300% – organizując wszystko tak, jak dla najbliższych przyjaciół. W przygotowania do najważniejszego dnia Waszego życia wkłada całe serce – dbając o najdrobniejsze detale. Świetnie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach – a presja czasu wzmaga w niej kreatywność i nieograniczone pokłady energii, czyli dokładnie to, co ważne jest w takim momencie. Wieloletnie doświadczenie w różnych branżach doskonale przygotowało ją do zawodu. Dzięki temu wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi i uszczęśliwia Pary Młode, wdrażając w życie ich wyśnione pomysły na ślub. Potwierdza to fakt, że w 2020 roku razem ze swoją agencją zajęła 1 miejsce w plebiscycie Orły Branży Ślubnej. 

Ariel Banaszewski – specjalista ds. wizerunku, ale także stylistyki ślubu i wesela. Jest prawdziwym wsparciem i inspiruje osoby, które czują się zagubione w gąszczu możliwości oferowanych przez branżę modową. Dba o spójny wygląd całego przyjęcia, a przede wszystkim wizerunek najważniejszych osób – Pary Młodej. Stylista z wieloletnim doświadczeniem przy sesjach zdjęciowych oraz produkcjach telewizyjnych. Doradca największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i aktorskiej, a przede wszystkim wieloletni redaktor naczelny magazynu Moda&Styl, a obecnie redaktor modowy pisma PRZEDSIĘBIORCY@EU.

mgr inż. Monika Królak-Wasilewskajest pasjonatką zdrowego stylu życia, która stale poszerza swoją wiedzę na szkoleniach dotyczących funkcjonalnego, całościowego podejścia do pacjenta i chorób, z którymi się boryka. Ukończyła z wyróżnieniem studia dzienne na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyka na SGGW. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków (PSD) i do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie bezglutenowej. Jest głównym ekspertem w Shape it. Ponadto wielokrotnie występowała w roli eksperta w programie “Fajka pokoju” Polsat Caffe, co świadczy o jej ogromnym doświadczeniu w tym, co robi. W naszym zespole jest odpowiedzialna za wsparcie Par Młodych w drodze po lepsze samopoczucie, zdrowy organizm i piękną figurę w wymarzonym dniu ślubu. Mamy nadzieję, że jej motto, którym kieruje się w życiu: “Pamiętajmy, że zdrowy organizm, nasz wygląd i dobre samopoczucie to nasza NAJLEPSZA WIZYTÓWKA!!” – zostanie z naszymi Nowożeńcami na dłużej. 

Razem z tą trójką zaplanujecie ślub swoich marzeń. Nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie dziesiątki podwykonawców, z którymi na co dzień współpracuje Wedding & Event Agency Joanna Białoszewska.

POWIERZ SWÓJ ŚLUB PROFESJONALISTOM

NEWSLETTER

Subskrybuj nasz newsletter

Created by Jakub Wojtoń

All Rights Reserved © 2020

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie