powierz swój ślub profesjonalistom

Powierz nam swój ślub

Organizacja ślubu to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy. Chcecie, aby ten dzień był
niezwykły – wzruszył do łez, rozbawił, przekazał ważne emocje,  a przede wszystkim został w pamięci na długi czas? Wspólnie stworzymy unikatowe chwile.

Droga do wykreowania idealnego przyjęcia bywa długa i zawiła. Wybór sali, negocjacje  z podwykonawcami i łączenie własnych wizji z efektami działań zajmują sporo czasu. Im bliżej terminu przyjęcia – tym więcej stresu. Chcąc podtrzymać magię tego wydarzenia – warto pozwolić sobie na pomoc.

rozalin-26
Odtwórz wideo
wine-glass-02

Planowanie

wine-glass-03

Organizacja

wine-glass-01

Koordynacja

Umów się na bezpłatne konsultacje

NASZE REALIZACJE

Pomożemy Wam w wyborach, rozplanujemy atrakcje dla gości i opracujemy dokładny scenariusz uroczystości – dopasowany do budżetu, którym dysponujecie. Będziemy czuwać nad koordynacją przyjęcia, aby przejąć Wasz stres i pozostawić wyłącznie pozytywną energię.

ORGANIZACJA

ŚLUBÓW

ORGANIZACJA

IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

ORGANIZACJA

EVENTÓW
Czego możecie spodziewać się po współpracy z Wedding & Event Agency Joanna Białoszewska? Absolutnie wszystkiego! Jeżeli macie pomysł na własne przyjęcie – zrealizujemy go, działając w oparciu o jedną z naszych najważniejszych zasad: ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dopiero poszukujecie miejsca, motywu imprezy, rozwiązań sprawdzonych, ale niebanalnych? Przygotujemy dla Was oryginalne pomysły, skontaktujemy się z najlepszymi specjalistami i dopracujemy wszystkie detale wydarzenia – personalizując je do indywidualnych oczekiwań. Nie boimy się żadnych wyzwań – wręcz przeciwnie, sami je sobie stawiamy.
Joanna Białoszewska
Wedding Planner

OSTATNIE REALIZACJE

W trakcie przygotowań nie należy zapominać o najważniejszym – własnym wyglądzie, który powinien odzwierciedlać charakter i być ostatecznym elementem uzupełniającym stylistykę ślubu i wesela. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla gości, ale także dla Was. Właśnie dlatego jako jedyna Agencja w Polsce oferujemy Parom Młodym konsultacje ze specjalistą ds. wizerunku. Nasz stylista zajmował się największymi polskimi gwiazdami i osobistościami ze świata show-biznesu, a w tym szczególnym momencie życia – zadba o Wasz wygląd i stylizacje. 

Zależy nam na relacji z Parą Młodą – opartej na zaufaniu i zrozumieniu wszelkich potrzebDlatego przed podjęciem decyzji o współpracy możemy umówić się na niezobowiązującą, darmową konsultację telefoniczną. Na jej podstawie sami określicie, czy będziemy w stanie spełnić Wasze marzenia. 

KASIA & RAFAŁ

KATJA & MARCIN

MAJA & KRZYSZTOF

MAJA & MARCIN

POWIERZ SWÓJ ŚLUB PROFESJONALISTOM

NEWSLETTER

Subskrybuj nasz newsletter

Created by Jakub Wojtoń

All Rights Reserved © 2020

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie